Коханим Демі Ловато виявився актор Макс Еріх, з яким зірка нещодавно побувала на прогулянці, що встигли зафіксувати папараці. Втім жоден з пари не коментував світлин та їхніх стосунків.

До теми Співачка Демі Ловато закрутила роман з голлівудським актором, – ЗМІ

Але цими днями Макс, як і багато інших зірок у світі, вийшов у прямий ефір, щоб підтримати своїх шанувальників у період карантину. Про це повідомляють у People. Він грав на фортепіано, в той час як позаду до нього підійшла Демі Ловато, щоб вкрити його теплим пледом. Вона не знала, що чоловік зараз має пряму трансляцію і лише після того, як він їй двічі повторив, що зараз в ефірі, вона миттєво відскочила від екрану, прикрившись пледом. Ситуація вийшла дуже кумедною, втім можна сміливо підтвердити, що пара таки зустрічається.

За словами інсайдерів, пара зустрічається вже більше місяця і самоізоляція лише позитивним чином впливає на них, адже вони мають більше можливостей побути разом. Окрім акторського таланту, Макс Еріх ще й чудово співає та навіть присвятив пісню своїй коханій під назвою 4D, що в перекладі може означати "Для Демі".

Нагадаємо, що зірки нещодавно взяли участь у флешмобі, де на листку паперу повинні були написати, чому вони залишаються вдома під час пандемії коронавірусу. Їхні слова повинні були починатись як "Я залишаюсь вдома заради..." та викласти фото з листком у мережі. Відтак, Демі Ловато теж долучилась до флешмобу та написала, що залишається вдома заради батьків, сусідів та власного здоров'я.