Велика кількість сцен була знята саме в цих покоях, де раніше жив і відпочивав Джанні Версаче. Будинок він придбав у 1992 році за 32 мільйони доларів. Раніше це була територія з 24 окремих квартир, але він вирішив їх перебудувати і створити 10 розкішних апартаментів – зокрема, спальні для своїх брата й сестри Донателли і Санто та для племінників Алегри і Даніеля.

Читайте також: Сім’я Versace не схвалила серіал, який зняв Голлівуд про вбивство дизайнера, – ЗМІ

Після вбивства Версаче у 1997 році на порозі цієї вілли, маєток був порожнім три роки. Згодом сестра Донателла продала дім, після чого був відкритий готель "Villa Casa Casuarina", який зберіг інтер’єр і територію маєтку часів Версаче, а місцевий ресторан власники готелю назвали "Джанні".


Будинок Джанні Версаче у 1997 році і сьогодні


Колишній будинок Версаче і сьогодні – готель Villa Casa Casuarina

Хто такий Джанні Версаче?

Джанні Версаче був відомим італіським модельєром, який у 1978 році заснував марку "Gianni Versace", під якою і до сьогодні випускають різний елітний одяг, аксесури, парфумерію, посуд та багато іншого. Після смерті дизайнера бренд перейшов у власність його сестри Донателли, а марка була перейменована у "Versace".

Видатного дизайнера застрелили 15 липня 1997 року на сходах його будинку у Маямі. Вбивцею став Ендрю Кьюненен, якого також прив'язували до італійської мафії. Через кілька днів після вбивства чоловік покінчив життя самогубством.