Про це повідомляють у виданні WWD.

Незважаючи на біографічну стрічку, сюжет якої мав би розповісти про вбивство Джанні Версаче, творця модного будинку, сімейство не схвалило кінокартину.

Читайте також: Зірка серіалу "Американська історія жахів" одружився із своїми коханим: зворушливі фото

За інформацією журналістів, модний будинок Versace заявив, що "не схвалював і ніяк не брав участі у створенні серіалу, присвяченому смерті Джанні Версаче", прем'єра якого відбудеться 17 січня на FX.

Сім'я Версаче також заявила, що "не схвалила книгу, на якій частково побудований сюжет серіалу, і не брала участі в створенні сценарію, тому він (серіал) повинен розцінюватися як фікція".

Вбивство Джанні Версаче: Американська історія злочинів: трейлер дивитись онлайн

До слова, головну героїню телесеріалу зіграла Пенелопа Круз, яка постала в образі Донателли Версаче, – сестри вбитого дизайнера та власниці модного будинку. Вона ж у своєму недавньому інтерв’ю розповіла, що для того, щоб зрозуміти емоції Донателли, їм потрібно було зустрітись із нею та відверто поговорити, що вона власне і зробила.

Тому, якщо модний дім Versace справді стверджує, що не брав жодної участі у зніманні серіалу, то таку заяву Круз можна розглядати як брехливу.