Видання Vanity Fair проінформувало про те, де збираються святкувати Різдво подружжя Меган Маркл та принца Гаррі.

Цікаво У бездоганному костюмі: оприлюднено нове фото Меган Маркл і принца Гаррі

Стало відомо, що пара не вирушатиме до Великої Британії. Натомість, вперше вони відсвяткують Різдво на батьківщині Меган Маркл та залишаться у своєму будинку в Каліфорнії. Експертка з питань королівської сім'ї Кейт Ніколл зазначає, що пара у захваті від такого рішення. Вони відвідають і Велику Британію, але через кілька днів після свята.

Після прибуття, Меган та Гаррі проведуть два тижня на самоізоляції. А на 11 січня заплановані судові засідання стосовно позову Меган Маркл на британський таблоїд Mail on Sunday.

Варто зазначити, що Різдво подружжя не святкували з королівською родиною і минулого року. Тоді принц Гаррі з Меган та сином Арчі, якому ще не було року, вирушили до Канади, де живе мама Меган Маркл.

Експертка зазначає, що ця новина засмутить королеву Єлизавету ІІ, яка хотіла побачити б правнука Арчі та принца Гаррі. Адже він пропустив святкування Різдва з бабусею лише одного разу у 2012 році, коли служив в Афганістані. Але через пандемію коронавірусу Гаррі не планує найближчими місяцями вирушати додому. За словами експертки, подружжя прибуде до Великої Британії між Різдвом та Новим роком.