Тоді інсайдери західних ЗМІ наголошували, що 29-річна Хайден Панеттьєрі заплуталась та взяла перерву для того, щоб впорядкувати свої справи і думки. Тому зірка повернулась жити до Лос-Анджелеса, залишивши маленьку Кайю-Євдокію із зірковим батьком. Доглядати за дівчинкою Володимиру Кличку допомагає його мати.

Читайте також: Рідкісний вихід: Хайден Панеттьєрі зі своїм бойфрендом засвітилась на світській події

На таку новину миттєво відреагували користувачі мережі. Більшість із них засудили Хайден Панеттьєрі за таку байдужість до виховання доньки. Після шквалу критики акторка хутко розмістила рідкісне фото Кайї-Євдокії на своїй сторінці в Twitter.

Солодкі миті зі сплячою дитиною,
– підписала фото Хайден Панеттьєрі.

На знімку обличчя дівчинки прикриває фіолетове кепі. Кайя-Євдокія сидить в автокріслі поряд зі свою мамою. Засинаючи, дівчинка ніжно обійняла руку Хайден, що зворушило мережу.

Однак невідомо, коли саме і де зроблене фото. За словами інсайдерів журналу People, Хайден Панеттьєрі і справді проводить мало часу з донькою, проте все ж бере участь у її вихованні.

Казати, що вона ніколи не бачить свою дочку, неправильно. Хайден дуже змінилася з тих пір, як у неї з'явилася Кайя, і, хоча їх відносини неідеальні, вона вчиться на своїх помилках і хоче йти вперед,
– зазначив інсайдер.

На захист своєї коханої став і актор-початківець Брайан Хікерсон. Він зазначив, що Хайден та маленька Кайя-Євдокія наразі перебувають на сімейному відпочинку. Водночас у мережі припускають, що це просто архівний знімок, який зірка вирішила опублікувати як доказ того, що вона – не погана мама.

Що відомо про розрив Кличка і Панеттьєрі?
Знаменита пара – Володимир Кличко та Хайден Панеттьєрі – раптово вирішила скасувати свої заручини на початку серпня 2018 року. Згодом акторку вперше заскочили на побаченні з актором-початківцем Брайаном Хікерсоном. Під час зустрічі Хайден була напідпитку, танцювала та ледь трималась на ногах, а її бойфренд намагався втримати зірку перед фотокамерами.

Не минуло й місяця після розриву з Володимиром Кличком, як зірка вирішила продати їхній будинок у Нешвілі. Мама Хайден Панеттьєрі прокоментувала поведінку своєї доньки, зазначивши, що вона переживає нелегкі часи та потребує перерви. Акторка повернулась до Лос-Анджелеса, залишивши Володимиру Кличку їхню спільну доньку Кайю-Євдокію.