Знаменита артистка дотримується карантинного режиму та залишається вдома. Під час ізоляції Астаф'єва практикує йогу та демонструє свої тренування прихильникам в інстаграм-профілі. Попри те, що зірка ретельно слідкує за своєю фігурою, вона досі не може відмовитися від головної страви великоднього столу – пасок.

Читайте також Даша Астаф'єва назвала приголомшливу суму, яку їй пропонували за секс

Новими кадрами Даша Астаф'єва вирішила показати, як виглядає після свят. Судячи з фото, пасхальні смаколики не вплинули на форми співачки. Для зйомки вона обрала чорну обтислу сукню довжини міді, яка не дозволить приховати жодного зайвого кілограма. Оксамитове вбрання підкреслило тонку талію та пишний бюст моделі.

Зірка вирішила по-своєму інтерпретувати карантинні looks. Попри те, що на ній не було захисної маски, вона не забула про шкіряні рукавички з металевими застібками. Епатажний аксесуар гармонійно поєднувався з масивними чорними черевиками на невисоких підборах. Свій спокусливий аутфіт total black Даша Астаф'єва завершила високим хвостом, сережками-кільцями та помадою насиченого червоного кольору.

Всім, хто зупинився, і припинив їсти пасочки присвячується. Раптом що, я не з вами,
– прокоментувала Астаф'єва.