"Супербілявка" українського шоу-бізнесу Оля Полякова влаштувала власне шоу на карантині. Ледь не щодня зірка запрошує до онлайн-трансляції колег, з якими відверто говорить про творчість чи деталі приватного життя. Новою гостею Олі Полякової стала Даша Астаф'єва, відтак випуск відзначився пікантністю.

Дивіться також: Даша Астаф'єва оголилася перед камерою: екстравагантна зйомка

Зокрема, артистка не приховувала, що через свої сексуальні образи вона привертає увагу чоловіків. Багатії навіть пропонують мільйонні суми, щоб провести ніч з Дашою Астаф'євою. Особливо багато звернень було, коли зірка виступала у складі епатажного гурту NIKITA. Однак, які б цифри не фігурували в пропозиції, вони все ж отримують відмову від співачки.

Мені так багато разів це пропонували, я жодного разу не погодилася. Я постійно боялася, що це зйомка якоїсь передачі, де розводять зірок. Востаннє Юрію Нікітіну (продюсер гурту NIKITA – LifeStyle 24) пропонували 1,5 мільйони доларів, я сказала: "Називайте два",
– згадала Даша Астаф'єва.

Дивіться відео спілкування Полякової та Астаф'євої:

Окрім цього, артистка згадала і дивні пропозиції, які колись отримувала. Зокрема, за мільйон доларів їй пропонували народити дитину, і обов'язково хлопчика. Також Даші Астаф'євій пропонували яхти і елітні машини, а ще – фінансову допомогу без будь-яких зобов'язань.

"Минулого року, остання пропозиція, вона була найсмішніша. Мені запропонували мене утримувати, хотіли відправляти 600 тисяч доларів кожного місяця. Я кажу: "Чекайте, що я повинна робити". Це реально конкретні гроші. Бо, щоб заробити цю суму, я не знаю, що треба робити. Невже вам потрібен лише секс? Мене це якось збентежило, я досі вважаю, що це все передачі, де розводять", – додала вона.

Наразі Даша Астаф'єва заручена з бізнесменом Артемом Кімом. Українцям він добре відомий завдяки скандальній кримінальній справі. Вже понад 7 років правоохоронці розслідують справу за участю Артема Кіма: за даними слідства, чоловік причетний до розкрадання 27 мільйонів гривень з підприємств. Однак ці звинувачення Даша Астаф'єва неодноразово спростовує та зізнається, що через кримінальну справу не може піти до вівтаря та сама забезпечує коханого.