Учасники 9 сезону реалі-шоу "Холостяк" понад півтора роки будують свої стосунки на очах у мільйонів прихильників та вже встигли зареєструвати шлюб. Зіркова пара в інтерв'ю для видання "Сегодня. Lifestyle" відверто зізналася, що готова до виховання спільних дітей.

До теми Весілля Нікіти Добриніна та Даші Квіткової: які зірки виступатимуть та скільки коштуватиме свято

Даша Квіткова запевнила, що вони з ведучим Нікітою Добриніним обговорювали майбутнє поповнення у новоствореній родині. 21-річна блогерка хоче стати молодою мамою, тому народження первістка – у найближчих планах подружжя.

Нам би хотілося цього найближчого року, тобто не через 5-6 років, а щоб це відбулось незабаром,
– оголосила Даша Квіткова.

Варто зазначити, що закохані вже встигли вигадати ім'я для свого нащадка. Вони не стали розсекречувати, як назвуть доньку, а от для сина, про якого так мріє Нікіта Добринін, оберуть ім'я Лев. Даша ж повністю підтримує вибір коханого.

Про ревнощі в стосунках

Даша Квіткова також не стала приховувати, що її чоловік досить ревнивий й обережно ставиться до її спілкування з чоловіками. Нікіта досить часто всім своїм виглядом демонструє, що блогерка – його дружина й з надмірною увагою протележної статі він миритися не буде.

Про спілкування зі свекрухою

Дівчина зізнається, що з мамою чоловіка у неї склалися хороші стосунки ще в рамках проєкту "Холостяк", коли ведучий знайомив фіналісток зі своїми батьками. Олена Миколаївна ще тоді бачила в Даші майбутню невістку й порадила зірковому сину не ображати її. Батьки пари чудово спілкуються, а сама дівчина називає ці стосунки "сімейним тандемом".