Почуття закоханих зав'язалися завдяки реаліті-шоу, яке стало для обох непростим випробуванням. Проте навіть попри майбутнє весілля Нікіта Добринін та Даша Квіткова прагнуть розуміти одне одного краще. Для цього пара влаштовує своєрідні перевірки, одну з яких ведучий опублікував на особистій сторінці в інстаграмі.

До теми Герой "Холостяка 9" Нікіта Добринін скасував своє весілля через продовження карантину

На відео наречені відповідали на питання одне про одного. У тому випадку, якщо партнер озвучив неправильний варіант, обох било струмом. Як з'ясувалося, навіть за понад рік спільного життя вони не знають одне одного відмінно. Напевно, найцікавіше питання, яке прозвучало у ролику, стосувалося поповнення у родині. Нікіта мріє про сина, якого хоче назвати Лев, а Даша повністю підтримує вибір коханого.

Крім того, у відео наречені розсекретили інші деталі свого особистого життя. Даша любить спати на животі та не знає номер телефону обранця, але пам'ятає розмір його взуття – 42. У той час Нікіта пригадав, у яких босоніжках була кохана у день їхнього знайомства, але помилився з першою закордонною подорожжю дівчини: вона вперше полетіла до Єгипту та Італійських Альп, а не до Австрії.

Нагадаємо, що через продовження карантину Нікіті Добриніну та Даші Квітковій довелося скасувати довгоочікуване весілля, яке мало б відбутись 23 травня 2020 року. Наречені зізнались, що засмучені таким розвитком подій, хоча припускали, що подібне може трапитись ще від початку запровадження карантину в країні.