Дружина Нікіти Добриніна та переможниця шоу "Холостяк-9" поділилась новими світлинами на особистому інстаграм-акаунті. Даша Квіткова завжди активно веде свій блог та багато часу приділяє фотосесіям.

Дивіться також У костюмі від українського бренду: Ірина Шейк підкорила образом на вулицях Нью-Йорка

Образ Даші Квіткової

Блогерка позувала перед камерою у гарній локації, що робило фото дуже атмосферним. Даша Квіткова постала в блакитних джинсах та білій кофтинці з широкими рукавами, оригінальним декольте та вирізом, що оголив плечі дівчини та додав кадру перчинки.

Даша доповнила образ сріблястою підвіскою. Кучеряве волосся вона залишила розпущеним, а на обличчі зробила легкий макіяж. Вона лише нафарбувала губи нюдовою помадою та вирівняла тон обличчя, закцентувавши на натуральній красі.

Даша Квіткова не забуває і спілкуватись зі своєю аудиторією, тому фото підписала: "Погляньте на себе. Ви втомилися, але не здаєтеся. Я неймовірно вами горжусь", – висловилась блогерка. Її прихильники в коментарях зазначили, що це саме ті слова, які їм хотілось би почути зараз: "Нас завжди підбадьорюють Ваші слова", "Якраз те, що потрібно", "Важливі для мене слова, працюю над справою".


Даша Квіткова / Instagram / @kvittkova


Даша Квіткова / Instagram / @kvittkova