Перший тест Даші Квіткової на коронавірус не підтвердив наявність інфекції у її організмі, проте вона все одно перебувала на самоізоляції разом із чоловіком, оскільки його тест показав позитивний результат. Тепер в сторіс на особистій сторінці в інстаграмі блогерка розповіла, що вночі з 1 на 2 грудня її самопочуття було жахливим.

До теми Нікіта Добринін захворів на коронавірус і розповів про самопочуття

Даша Квіткова про погане самопочуття

Дівчина розповіла, що вночі у неї піднялася температура, почався нестерпний головний біль, що був схожий на мігрень, нудота і нежить. Також у тілі була присутня неймовірна ломота, Даша не могла встати з ліжка. Квіткова зізнається, якби не Нікіта, який постійно змінював їй мокру пов'язку на голові, то не знає, як би пережила цю ніч.

Блогерка спершу не хотіла викликати швидку, але ввечері 2 грудня зрозуміла, що немає іншого виходу. Близько 9 години приїхали лікарі і поставили зірці крапельницю. Лише після цього біль майже зник і Даша змогла на 2-3 години заснути.

Знамените подружжя вже здало повторні тести на коронавірус, результат яких має бути у четвер, 3 грудня. Зараз Даша почувається набагато краще, у неї з'явилися сили хоча б ходити квартирою, а також з'явився апетит. Коханий блогерки також має хороше самопочуття, незважаючи на те, що у нього зник нюх.

Даша Квіткова про погане самопочуття: дивіться відео онлайн