Переважно жінка неохоче розповідає про деталі свого особистого життя. Одного разу зірка обмовилась, що старша за свого коханого.

Інтригує З війною стала сива, – Даша Астаф'єва розповіла, чому фарбує волосся і чи робить уколи краси

Даша Астаф'єва розповіла, що відбувається в її особистому житті

Співачка та акторка поділилась, що зараз вона має хлопця, з яким перебуває в щасливих взаєминах. Однак, вона не захотіла говорити щось детально. Лише зазначила, що бажає кожній людині відчити справжнє кохання.

Чесно, не хочу заглиблюватися в особисті стосунки. У мене зараз таке правило, що про особисте я не хочу говорити. Хочу вам сказати, що у мене все добре, що я – закохана, щаслива і радію всьому досвіду. Впевнена, що це єдине, що мене тримає, допомагає жити та знаходити сенси. Бажаю кожній людині, яка відчуває себе самотньо, вірити в те, що є справжня любов,
– зізналась вона.

Даша зізналась, що раніше остерігалась працювати над одним проєктом разом із бойфрендом. Але потім співачка переконалась, що спілтна справа лише об'єднує. Відомо, що знаменитість разом з хлопцем створила книжковий застосунок UnderBooks, в якому можна прочитати твори української літератури.

Я завжди боялася працювати разом або разом залучатися в якісь процеси. Мені здавалося, що люди з окремих галактик, вони більше знаходять спільну мову. Як виявилося, ні,
– ствердила жінка.

Що відомо про особисте життя Даші Астаф'євої

  • У жовтні минулого року Даша Астаф'єва пішла від нареченого, з яким зустрічалася 5 років. Однак вже в квітні співачка повідомила, що під час великої війни знайшла нове кохання. За словами Даші, хлопець допоміг їй вийти з депресивних станів.
  • У листопаді вона вперше опублікувала фото з коханим. Це була провокативна світлина з ліжка, де артистка показала свою ногу та ногу обранця. Доповнила знімок жартівливим підписом: "Треба подивитися. Бо під ковдрою та й під ковдрою".
  • У лютому Даша зізналась, що кохання дуже допомагає їй триматися під час війни. Вона зазначила, що ці стосунки стали сенсом її життя та можливістю продовжувати діяти. Коханий, як каже Астаф'єва, у всьому її підтримує.
  • У серпні стало відомо, що зірка створила застосунок, де можна послухати українські книги. З'ясувалося що з цією ідеєю їй допомагав коханий, оскільки він працює ІТ.