30-річна актриса постала у фотосесії для Marie Claire, виконаній в дусі 60-х років. Автором проникливих фото став Стівен Пан, а сама фотоісторія відбувалась в межах будинку. Можна припустити, що для створення фотоісторії як модель, так і фотограф дотримувались усіх карантинних норм.

До теми Роберт Паттінсон прикрасив обкладинку глянцю та розповів, з ким проводить карантин: стильні фото


Дакота Джонсон для Marie Claire / Фото Marie Claire, Стівен Пан

На знімках Дакота приміряла стильні мінісукні, мереживні колготи, шкіряний костюм, светри з декольте та блузи, які підкреслювали її форми тіла. Всі речі належали таким брендам, як Fendi, Prada, Dolce & Gabbana, Gucci, Miu Miu, Louis Vuitton та іншим.


Дакота Джонсон для Marie Claire / Фото Marie Claire, Стівен Пан

Окрім фотосесії, Дакота Джонсон розповіла про пережиту депресію, наслідки якої і досі відгукуються у її організмі.

"Мій мозок рухається зі швидкістю мільйон миль за хвилину. Мені потрібно проробляти велику роботу, щоб очистити думки і емоції, і я постійно працюю над собою і не відмовляюся від терапії. Я почала боротися з депресією, коли мені було 14 або 15 років. Тоді пояснити мені мій стан і надати допомогу змогли професійні психологи. Але я навчилася бачити і позитивні сторони в своєму нестабільному емоційному стані. Наприклад, я більш тонко відчуваю цей світ. Я думаю, у мене до цих пір є багато складнощів, про які я просто намагаюся не розповідати, щоб не робити свої проблеми проблемами інших людей", – поділилась актриса.