Про чутки стосовно заручин американської акторки та британського співака повідомляє видання Just Jared. Ймовірно, що Дакота Джонсон і Кріс Мартін найближчим часом одружаться.

Цікаво Піппа Міддлтон та Джеймс Меттьюс вдруге стануть батьками

Чутки розгорілись після того, як папараці сфотографували Дакоту на прогулянці з бойфрендом у Голлівуді. Її безіменний палець на фото прикрашала каблучка з великим смарагдом. До того ж, раніше такої прикраси в дівчини не помічали. Пара не афішує свої стосунки публічно, але кількома тижнями раніше їх помітили разом в Малібу.

Що відомо про роман Дакоти Джонсон і Кріса Мартіна

Акторка й співак зустрічаються з 2017 року. Тільки два роки тому Дакота зізналась про стосунки з Крісом, зазначивши, що щаслива з ним. Лідер гурту Coldplay є колишнім чоловіком акторки Гвінет Пелтроу. Після 10 років шлюбу подружжя розлучилось, а через три роки стало відомо про роман співака з зіркою "50 відтінків сірого".


Кріс Мартін / Фото з відкритих джерел

Минулого року стосунки між Дакотою та Крісом стали напруженими, пара ненадовго розійшлась. Але тоді саме Гвінет підштовхнула їх до примирення. Також експодружжя виховує двох дітей, з якими Дакота Джонсон уже знайшла спільну мову. Вони часто проводять час разом та багато подорожують.