Як розповідає фахівець з лідерства Лоллі Даскаль, для щастя замало лише зосередитися на позитивних думках і сподіватися на краще, передає MyDomaine.

Читайте також: Як стати привабливішим для інших: поради психологів

Даскаль зазначає, що оптимізм повинен поєднуватися зі здоровими звичками і правильними життєвими позиціями. Щоб відчувати себе щасливішим, експерти пропонує звернути увагу на такі помилки:

Нехтування обов'язками

Коли ви уникаєте обов'язків та ігноруєте роботу – це шкодить вашому щастю. Навчіться розбиратися зі справами і вирішувати життєві завдання. За словами Даскаль, це форма самообслуговування, якою не можна нехтувати.

Постійні скарги

Якщо ви фокусуєтесь на проблемах, негараздах і сварках – це заподіює шкоду і навіть вганяє в депресію, адже у такий спосіб ви переконуєте себе, що все погано, а при таких обставинах бути щасливим просто неможливо.

Невпевненість

Невпевненість – це перепона бути успішним, а також вона заважає бути щасливим.

У такому стані вам складно використовувати всі можливості, ризикувати і навіть спілкуватися з новими людьми.

Тримати все під контролем

Одна з найпоширеніших помилок – усе контролювати. Життя повне несподіванок і передбачити абсолютно все – неможливо. Дуже часто непередбачені обставини дратують, адже вони часто ламають ваші плани. Експерт радить звільнити себе від контролю і жити повним життям.