Відома українська прима-балерина Катерина Кухар поділилась новими фото на особистій сторінці в інстаграмі. Суддя шоу "Танці з зірками" щоразу підкорює мережу бездоганними образами, які неймовірно їй пасують.

Дивіться також Катя Осадча власноруч зробила різдвяний вінок: атмосферне фото

Образ Катерини Кухар

Танцівниця позувала на тлі різдвяних ялинок. Українські зірки починають активно готуватися до свят. Тому з'являється все більше світлин з прикрашеними та сяючими ялинками.

Катерина Кухар обрала гарний total black look. Вона вдягнула теплий светр, штани і жакет, на якого начіпила брошку у вигляді логотипу Chanel. Вона вклала довге волосся у розкішні пишні локони.

На обличчі прима-балерина зробила неймовірний макіяж. Вона нафарбувала повіки сріблястими тінями й підкреслила очі чорними стрілками. На губах Катерини Кухар красувалась нюдова помада, що вдало завершувала образ.

Катерина Кухар про різдвяні традиції

Під фото зірка написала, що навколо вона вже відчуває новорічний настрій і наближення різвяної магії. Також Катерина Кухар поділилась своїми традиціями, які запровадились у її сім'ї з появою дітей.

"Наша найпопулярніша з року в рік – це розбивати "енну" кількість іграшок під час того, як ми прикрашаємо ялинку. Сьогодні до трьох новорічних іграшох додалася ваза, декорована сухозлітним золотом, яку я купила для подарунка бабусі з першого гонорару в Японії. Але, як то кажуть, на щастя!" – написала Катерина Кухар.


Катерина Кухар / Instagram / @ekaterinakukhar_official