Дедалі рідше Надя Дорофєєва погоджується на великі інтерв'ю з журналістами. Однак для програми "Слава+", яка виходить на ютуб-каналі Люкс ФМ, вона зробила виняток.

Читайте також: Надя Дорофєєва поскаржилась на третю крадіжку багажу в аеропорту

Зірка не оминула питання про стосунки з Позитивом. Під час спілкування зі Славою Дьоміним Надя Дорофєєва відверто зізналась, що мала взаємну симпатію до колеги. Однак у романтичні стосунки це не переросло. Було кілька причин, які відверто назвала Надя Дорофєєва.

"По-перше, коли ми починали проєкт, думали тільки про кар'єру. По-друге, у кожного з нас були стосунки, а по-третє, ми абсолютно різні з Позитивом. Зараз, звичайно, ми вже навчилися миритися з усіма штуками один одного, але тоді... Нам знадобилося років 4, щоб змиритися з нашими індивідуальностями, полюбити один одного, як партнерів", – поділилась Надя Дорофєєва.

Що відомо про особисте життя солістів "Время и Стекло"?Гурт "Время и Стекло", продюсером якого є Потап, отримав шалену популярність з перших же років існування. Відтак з 2010 року про Надю Дорофєєву та Позитива дізналась вся Україна, а прихильники одразу ж взялись припускати, що між солістами колективу є роман. Однак Надя Дорофєєва побудувала стосунки з артистом і ведучим Володимиром Дантесом, з яким одружилась у 2015-му. За 2 роки до цього Позитив влаштував розкішне весілля з Анною Андрійчук, з якою він зустрічався ще у школі.

За словами артистки, чвар між нею та солістом гурту "Время и Стекло" було дуже багато. Надя Дорофєєва пригадала, що це стосувалось не тільки роботи, але й спільного дозвілля під час турне.

"Через автобус, через сон, який був порушений регулярно, тому що Олексій любив до ранку проводити час в автобусі, а я хотіла спати... Я дуже сильно ображалася на нього через це", – додала Надя Дорофєєва.

Більше про зіркове життя Наді Дорофєєвої, комплекси співачки, стосунки з Дантесом та сольну кар'єру – дивіться у новому випуску "Слава+":