Про це він розповів в інтерв'ю виданню Vanity Fair.

Кемерон повідомив, що Джек за сюжетом фільму помирає швидше заради мистецтва, а не від фізіологічних причин. Його досі дивує, що через стільки років після виходу картини люди все ще це обговорюють.

Читайте також: В мережі показали неопубліковану раніше кінцівку фільму "Титанік": відео

Він звісно погодився, що Джек (Леонардо Ді Капріо) міг би врятуватися, якби Роуз (Кейт Вінслет) трішки посунулася на своєму плоту. Але то розв'язка позбавила б фільм будь-якого сенсу, тому що картина замислювалася як щось про любов і втрати.

Він повинен був померти. Довелося б обрушити на нього димову трубу, якби він не потонув. Це називається мистецтво, все відбувається по художнім причин, а не за законами фізики,
– пояснив Кемерон.

Нагадаємо, що фільм-катастрофа "Титанік" вийшов в прокат в 1997 році. Стрічка отримала 11 премій "Оскар", включаючи нагороди за кращий фільм року і кращу режисуру.

Цього року Кемерон також анонсував, що до ювілею картини "Титанік" покажуть в обраних кінотеатрах протягом одного тижня з 1 грудня. Фільммейкер об'єднався з компанією Dolby Laboratories, яка проведе цифрову "обробку" фільму для ювілейного показу, який буде включати в себе також 3D-сеанси.