Таку радісну звістку повідомив сам Джеймс Кемерон, який був режисером художнього фільму у 1997 році. Він повідомив, що знову запустить в прокат фільм "Титанік" в обраних кінотеатрах протягом одного тижня з 1 грудня.

Читайте також: В мережі показали неопубліковану раніше кінцівку фільму "Титанік": відео

Фільммейкер об'єднався з компанією Dolby Laboratories, яка проведе цифрову "обробку" фільму для ювілейного показу, який буде включати в себе також 3D-сеанси.

Ми опрацювали кілька хвилин Титаніка в Dolby Vision, і я був приголомшений. Це було схоже на те, ніби побачити його вперше. Це за межами того, що ви бачили раніше. Зображення на екрані яскраве і резонує, як саме життя. Так потрібно показувати всі фільми і, без сумніву, Титанік ніколи не виглядав краще,
– емоційно заявив режисер Кемерон.

Однак в яких країнах відбудеться кінопоказ, Джеймс Кемерон не зазначив.

До слова, художній фільм-катастрофа "Титанік" розповідає про героїв фільму Джека Доусона і Розу Дьюітт Б'юкейтер, які закохалися одне в одного на борту зловісного корабля, який здійснює свій рейс через північну Атлантику в 1912 році.

Прем'єра фільму в США відбулася 19 грудня 1997 року. Кінострічка стала культовою у світовому кінематографі, зокрема, фільм отримав премію "Оскар" 1998 року в номінаціях "Найкращий фільм", "Найкраща режисерська робота", "Найкраща музика до фільму", "Найкраща пісня до фільму", "Найкращий монтаж", "Найкращі спецефекти", "Найкращий звук", "Найкращий дизайн костюмів", "Найкращий оператор", "Найкращий художник-постановник" і "Найкращий звуковий монтаж".

Серед нагород також можна відзначити "Золотий глобус" 1998, Премія Гільдії кіноакторів США 1998, BAFTA 1998, MTV Movie Awards 1998, Премія Сезар 1999, Премія Ґреммі 1999, Brit Awards 1999.