Образа

Якщо дружина занадто багато часу проводить на роботі, в подорожах чи з подругами, то чоловік може відчути, що до нього ставляться з зневагою.

Читайте також: 5 негативних почуттів, які здатні зруйнувати ваші стосунки

Бажаючи відновити почуття власної гідності, чоловік може завести собі коханку. Але дружині варто сприймати таку форму зради, як відчайдушний спосіб чоловіка привернути до себе увагу.

Сексуальне задоволення

Якщо дружина регулярно відмовляє чоловікові в сексі, це може змусити партнера шукати задоволення на стороні. Втім, до такого виду зрад зазвичай вдаються не тільки ті чоловіки, які хочуть досягти сексуальної розрядки, але й ті, які зневажливо ставляться до своєї постійної партнерки.


Причини подружніх зрад

Невпевненість в собі

Якщо партнер не є дорослою, самодостатньою та впевненою в собі особистістю – він може відчувати цілий ряд комплексів. Наприклад, постійно замислюватися про те, а чи зможе він завоювати жінку, яка молодша за нього? Тобто йому може бути добре з дружиною, але він хоче довести собі, що як і раніше може бути привабливим для інших.

Серійний зрадник

Не варто відкидати і той варіант, що чоловік може просто не сприйматися моногамію. Проблеми з емоційною прихильністю, фобія довіри або сексуальна залежність – все це змушує деяких чоловіків відганяти від себе навіть думку про те, щоб все життя провести з однією жінкою.


Причини подружніх зрад