Недовіра і ревнощі

Головні ознаки: партнер тричі на добу намагається дізнатися, що ви робили минулої ночі, і підловити вас на брехні; випитує пароль від вашого смартфона; постійно телефонує, коли ви їдете у відрядження. У стосунках дуже важливо довіряти один одному, а такі постійні "перевірки" лише будуть вбивати бажання проводити час разом.

Читайте також: Любити, а не терпіти: як закоханим парам вдається жити багато років разом

Ревнощі – це прояв одержимості і залежності, яка не має нічого спільного із здоровою і зрілої любов'ю. Якщо ви помічаєте такі прояви за собою, спробуйте не зациклюватись на одній людині, заводьте нові знайомства чи знайдіть собі хобі.

Рутина і буденність

Вже через півроку спільні перегляди фільмів ввечері і поїдання піци не будуть такими цікавими. Та й постійне бажання підтримувати чистоту і готувати вечерю з часом зникає.

Рутина вбиває сексуальне бажання. А пристрасть – одне з найзагадковіших і волелюбних проявів любові. Ви не повинні планувати, що "щосуботи о 23:30 займетеся сексом". Це прямий шлях до краху.

Постійна образа та сварки

Якщо сварка між вами закінчується не вибаченням, а з'ясуванням відносин на найближчі пару годин, а то й днів – це поганий знак. Скоріш за все, за такими розбірками стоїть істотно більший конфлікт. Наприклад, хтось із партнерів постійно відчує себе пригніченим через різні погляди на майбутнє, шлюб чи дітей. Єдиний вихід – поговорити відверто один з одним.

Нудьга

Якщо ви волієте затримуватись на роботі або робити будь-що, аби тільки не залишатися удвох – це прямий шлях до вимирання теплих почуттів між вами. Так, у всіх настає та стадія стосунків, коли завоювати один одного більше не потрібно, коли ви більше не боїтесь втрати свого партнера. Але якщо в цей момент опустити руки, то ваші стосунки можуть просто розвалитися. Любов мж вам постійно потрібно підживлювати.

Гординя

Якщо під час сварок ваш партнер ніколи не визнає своєї провини та не вибачається, то стосунки з ним – вічні страждання. Вам постійно доведеться йти на поступки та першим миритись. З часом першим вибачатись набридне.

Смиренність і здатність вибачатися – важливий прояв емоційного інтелекту, яке підживлює взаємна довіра. Варто його в собі і партнерові розвивати.