Особливою секретної формули, які дозволяє бути шалено закоханим навіть через роки спільного життя, не існує. Але натомість існують щоденні звички та причини, завдяки яким люди можуть і хочуть прокидатися разом щодня.

Читайте також: Чому нам подобається цілуватись: відповідь вчених

Спільні інтереси

Спільні інтереси – це те, що зближує людей. Щасливі пари націлені на те, щоб знайти ще більше занять і тем для розмов, які будуть цікаві обом. Не обов'язково ваші інтереси повинні бути екстремальними чи фантастичними. Досить навіть вечірнього перегляду фільму, якщо це приносить задоволення обом.

Якщо ви будете продовжувати стосунки не як пара однодумців, а як пара, яка постійно хоче вчитися удвох і один у одного, ділитися своїми інтересами і шукати щось спільне, то вам гарантоване щасливе майбутнє.

Спіть разом

Час перед сном – найдорожчий, адже саме тоді ви можете поділитися з близькою людиною своїми переживаннями і отримати від нього підтримку. Саме тоді ви можете відчути, що поруч з вами той самий чоловік/жінка, який здатний/здатна підтримати вас.

Не лягайте спати ображеними

Щасливі пари відзначають, що це одне з головних правил. Якщо ви посварилися, побилися об заклад, розлютили один одного і при цьому йдете спати, не з'ясувавши стосунки і не розібравшись у причинах і наслідках, то за один вечір ви можете зруйнувати те, що будували роками.

Поговоріть один з одним відверто, висловіться самі і прислухайтеся до партнера. Знайдіть компроміс і не забутьте сказати своїй другій половинці, що любите і поважаєте її, незважаючи на всі розбіжності, сварки, образи і недомовки, через які вам доведеться пройти.

Обіймайтеся та цілуйтеся щоранку і щовечора

Щасливі пари починають свій день з обіймів і поцілунків і закінчують так само. Психологи припускають, що завдяки цьому у обох партнерів розвивається почуття взаємної симпатії, у них поліпшується настрій, вони починають довіряти один одному і відчувати себе в безпеці.

Довіряйте

Довіра – це фундамент будь-яких міцних відносин. Коли ви впевнені в своєму партнері, ви можете покластися на нього, знаєте, що він завжди прийде вам на допомогу, коли ви будете в цьому найбільше потребуватиме.

Вони кажуть "спасибі" замість "мені шкода"

Щасливі пари завжди фокусуються на позитивних, а не на негативних моментах. Вони не шкодують. Вони дякують.

Радійте успіхам один одного

У щасливих парах немає поняття "твоє – моє", у них все спільне. Вони допомагають один одному постійно рухатися вперед, надихають один одного на нові звершення.

Приємні дрібнички

Іноді в стосунках навіть дрібниці значать дуже багато. Щасливі пари навіть через багато років продовжують робити ці дрібниці один для одного: залишають записки з найпростішої і приємною фразою "Я люблю тебе" або можуть вигуляти собаку, якщо бачать, що їх кохана людина дуже втомилася для цього.

Поважайте почуття один одного

Це не означає, що пари завжди і в усьому погоджуються один з одним, але в будь-якій ситуації вони з повагою ставляться до почуттів іншого. Звичайна, здавалося б, фраза "Я розумію, що ти відчуваєш" може стати чарівною і знищити у зародку багато непорозумінь і розбіжності.

Смішіть один одного

Про те, наскільки важливий гумор у відносинах, задумалися вже дуже багато, по цій темі навіть проводяться щорічні конференції. Але сьогодні багато сучасних пари плутають гумор з сарказмом. Впадаючи в крайності, ви можете образити свого партнера, навіть самі того не бажаючи.