Прем'єра реаліті-шоу "Холостячка" була однією з наочікуваніших подій року. Щоп'ятниці глядачі спостерігають за розвитком стосунків Ксенії з чоловіками. Також акторка завжди вражає неймовірно красивими образами. Журналісти LifeStyle 24 підготували для вас добірку найкращих аутфітів Ксенії Мішиної, якими вона підкорювала публіку на проєкті та поза його межами.

Дивіться також У чому зустрічати Новий рік: фешн-поради від Андре Тана

Якщо ви досі не знаєте, в чому зустрічати Новий рік 2021 та виглядати ефектно, то ця добірка саме для вас. У новорічну ніч завжди хочеться бути найяскравішою, виділятися серед інших дівчат, які святкують разом із вами. Саме тому варто приділити особливу увагу аутфітові. Він має бути не лише красивим, а й стильним.

Ксенія Мішина для світських заходів чи зйомок часто обирає вбрання чорного кольору, що завжди виглядає дуже дорого та ошатно. Зокрема, до таких аутфітів легко підібрати макіяж, зачіску та аксесуари. Також "Холостячку" часто можна побачити у білому вбранні. Варто зазначити, що у новорічну ніч дівчата надають перевагу яскравому одягу, тому якщо ви оберете білий костюм, сукню тощо, то точно вирізнятиметеся. Для того, щоб додати аутфітові вишуканості, використайте стильні аксесуари та закцентуйте увагу на насиченому макіяжу.

Звісно, що не варто забувати й про інші кольори, кожен з яких може виглядати дорого та ефектно. Головне – зробити правильні акценти та підібрати стильний фасон вбрання.

Пропонуємо переглянути добірку різноманітних образів Ксенії Мішиної, фотографіями яких вона ділиться на особистій сторінці в інстаграмі. Оберіть свій ідеальний look, у якому будете сяяти 31 грудня.

Найкращі образи "Холостячки" для святкування Нового року