Чорнобривці красиво та довго цвітуть та вони не потребують багато догляду. За це садівники й люблять ці квіти. Їх можна висаджувати як на клумбах, так і у квітниках та прибудинкових територіях. 24 Канал підкаже, чому на городі треба садити чорнобривці.

Дивіться також Як виростити сакуру з гілочки: поради, з якими це дерево цвістиме вдома

Чому на городі треба садити чорнобривці

Саджання чорнобривців на ділянці може мати кілька переваг.

  • Естетика. Чорнобривці значно покращують зовнішній вигляд будь-якої території, тому що цвітуть яскравими кольорами. До того ж мають цікаву форму квітів.


Чорнобривці на ділянці / Фото Canva

  • Приваблюють комах. Чорнобривці зазвичай мають привабливий аромат, який привертає запилювачів, зокрема бджіл і метеликів. Також комахи-запилювачі розмножуються, що дуже важливо для квіток.


Бджола запилює квітку / Фото Canva

  • Захист від шкідників. Деякі види чорнобривців відомі своїми відлякувальними властивостями. Найбільше це стосується мурах, що допоможе захистити інші рослини в саду від нападу шкідників.


Мурахи / Фото Canva

  • Запобігання ерозії. Чорнобривці не допускають руйнування землі водним потоком. Їхнє коріння виростає глибоко в ґрунт. Це дозволяє утримувати землю на місці під час дощів або інших природних явищ.


Ерозія землі / Фото Canva

  • Ефірні олії. Їх використовують в чистому вигляді та у поєднанні з іншими ефірними оліями для косметичних засобів. Йдеться про лікування різних шкірних хвороб та ГРВІ.


Ефірна олія чорнобривців / Фото Dreamstime