Звинувачення щодо фотографів опублікувало видання New York Times. Вебер повністю заперечує звинувачення, водночас адвокати Тестіно заявили, що обвинувачі "не можуть вважатись надійними джерелами інформації".

Читайте також: Керівника балету в Нью-Йорку звинуватили у сексуальних домаганнях

Маріо Тестіно, який у минулому працював з Кейт Мосс, Мадонною, Мішель Обамою та членами Королівської родини, у сексуальних домаганнях звинуватили 13 чоловіків – асистентів та моделей. Водночас адвокати 63-літнього Тестіно заявляють про ненадійність інформації, яку надали чоловіки-моделі.


Маріо Тестіно звинувачують у сексуальних домаганнях

Події, описані в звинуваченнях проти Тестіно, датуються серединою 90-х років й стосуються обмацування та мастурбації. Один з колишніх моделей, який працював з Тестіно на проекті Gucci, описав фотографа як "сексуального хижака". Інші асистенти та моделі розповідають про реальні домагання, а також мастурбацію Тестіно просто перед ними.

Американського 71-літнього фотографа Брюса Вебера звинуватили 15 моделей. Вони говорять про його занадто ненормальну схильність до оголювання та сексуальної поведінки. Вебер часто працював з відомими світовими брендами, такими як Calvin Klein, Ralph Lauren, та Abercrombie & Fitch.


Брюса Вебера звинувачують у сексуальних домаганнях

Один з чоловіків розповів про певні "дихальні вправи", які включали неадекватні дотики. Інші розповідали про намагання фотографа залізти рукою у їхні труси під час зйомок.

Керівництво журналу Vogue вже заявило, що не буде працювати з цими двома фотографами "в майбутньому". До Vogue долучилися також інші відомі фешен-журнали.