Про це пишуть в The New York Times

71-річний Пітер Мартінс у відповідь на звинувачення у свій адрес направив листа керівній раді балету, в якому заперечує свою причетність до будь-яких подібних порушень.

Читайте також: Справу щодо скандального Вайнштейна передали в прокуратуру Лос-Анджелеса

Справа про домагання стосується інциденту, який стався між Мартінсом і п'ятьма танцюристами New York City Ballet в 1993 році. Артисти у виданні розповіли, що художній керівник фізично і вербально домагався їх. Також 24 інших танцюристи, як чоловіки, так і жінки, публічно поскаржилися на манеру поводження Мартінса з ними. За їхніми словами, він висміював їх фізичну форму, принижував їх, а також нібито використовував службове становище для сексуальних контактів.

Він зазначив, що вже співпрацює з учасниками розслідування, і висловив упевненість в тому, що його невинуватість буде доведена.

Пітер повідомив колегії Нью-Йоркського балету про свій намір піти у відставку. Ми дякуємо Пітеру за його величезний внесок в Нью-Йорк Сіті балет як балетмейстера протягом більше трьох десятиліть, що призвело компанію до виключних художніх висот і досягнень,
– йдеться в заяві голови ради Чарльза Шарфа.

Пітер Мартінс вже був у відпустці на початку грудня 2017, коли вперше отримав анонімного листа зі звинуваченнями в домаганнях. Але після цього відправився у відставку.