Вірусна пневмонія, яку спричинив коронавірус, нещадно вражає сотні тисяч людей по всьому світі та забирає життя. Ті, хто вчасно звернувся до лікарів, змогли подолати недугу. До їх числа належить і виконавиця Пінк, яка боролася з COVID-19 разом із 3-річним сином Джеймсоном. В інтерв'ю радіостанції SiriusXM її чоловік, мотогонщик Кері Харт розповів, як сім'ї вдалося одужати.

Читайте також: Як діти переносять коронавірус: співачка Пінк детально описала симптоми у її сина

За словами коханого Пінк, дружина та син важко переносили хворобу, проте 40-річна артистка страждала менше, ніж її син.

В Джейсона протягом декількох тижнів була дуже висока температура – до 39,4 градусів. Доводилося робити йому прохолодні ванни по чотири-п'ять разів на день,
– прокоментував стан сина Харт.

Кері зазначив, що його дружина хворіє на астму і через це коронавірус проходив дуже важко. Він вразив легені. Чоловік розповів, що дружині було тяжко дихати.

У самого Харта та їх восьмирічної доньки Віллоу жодних симптомів коронавірусу не виявлено. Наразі співачка з сином почуваються набагато краще. У хлопчика вже немає підвищеної температури, що не може не радувати зіркову матусю.

Зазначимо, станом на 13 квітня у світі зафіксували 1 924 679 випадків зараження коронавірусом, з яких 119 692 летальні. Вдалося одужати 445 005 особам. Найбільша кількість інфікованих в США – 586 941 людина. Уряди держав закликають своїх громадян дотримуватися правил карантину, а при перших проявах захворювання – звертатися до лікаря.

Симптоми коронавірусу
Симптоми коронавірусу / Інфографіка 24 каналу