Раніше на сторінках соціальних мереж Pink не лише оголосила про позитивні результати тесту на коронавірус, а й поскаржилася на те, що тестування варто зробити більш широкодоступним. Незважаючи на те, що у групі ризику перебувають люди зі слабким імунітетом та літні люди, співачка зазначила, що COVID-19 може проявитися у кожного, незалежно від віку та матеріального статку.

До теми Співачка Pink запідозрила у себе коронавірус та повідомила результати тестів

Тепер в інстаграм-трансляції Pink наважилася детальніше розповісти про симптоми коронавірусу, які їй довелося відчути разом з сином. Вона наголосила, що нині почувається значно краще. Тривоги виконавиці додало те, що вона страждає від бронхіальної астми, проте ця хронічна недуга не повпливала на її боротьбу з COVID-19.

Проте Pink значно більше стурбована станом здоров'я свого трирічного сина. Він переносить хворобу значно складніше та досі відчуває симптоми коронавірусу. Хлопчик навіть за три тижні має підвищену температуру.

Я плакала ночами і більше ніколи в житті більше не молилася, ніж тоді. Джеймсон був дуже-дуже хворий,
– зауважила зіркова матуся.

Варто зауважити, що чоловік Pink Кері Гарт та їхня 8-річна донька Віллоу не заразилися коронавірусом та цілком здорові. Нагадаємо, що понад два тижні тому співачка разом з сином Джеймсоном отримала позитивні результати тесту на COVID-19. Після діагностування хвороби вони разом перебувають в самоізоляції, а повторний тест виявився негативним.

Станом на ранок 6 квітня загальна кількість інфікованих коронавірусом становить понад 1 275 000. Смертельну недугу не вдалося побороти понад 69 тисячам пацієнтів, втім 262 985 осіб вилікувалися від COVID-19.


Як відрізнити коронавірус / Інфографіка 24 каналу