Червона смородина має хороший смак, якщо її час від часу підживлювати. Не варто пропускати цей важливий етап у догляді. Чим підживити червону смородину, щоб був щедрий врожай – розкаже 24 Канал.

До теми Що робити зі смородиною, якщо ягоди опадають

Чим удобрювати червону смородину

Перепрілий курячий послід або коров'ячий гній позитивно впливають на ріст смородини. Адже ґрунт стає більш родючим та зростає кількість гумусу, який накопичує вологу в землі. Для приготування розчину варто взяти 150-200 грамів речовини на 10 літрів води. Але у жодному разі не використовуйте свіжий гній, бо він може спалити урожай.


Курячий послід / Фото Agro-Ukraine

Попіл – прекрасне добриво для червоної смородини. Потрібно розчинити 200 грамів в 10 літрах води. Хай настоюється впродовж 12 годин. Коли процідили вміст, вносьте цю речовину для позакореневого підживлення. Попільний настій захистить кущ від хвороб і шкідників.


Попіл / Фото Klioma-service

У підживленні смородинових кущів використайте крохмаль. Достатньо 250 грамів речовини змішати з 3 літрами води. Суміш треба розігріти: вона має загуснути, як кисіль. Після того, як охолоне, додайте ще 7 літрів води. Удобрюйте цією підгодівлею, коли суха погода.


Крохмаль / Фото Ukraine Food

Аміачна селітра прискорює розвиток ягід, тож ви отримаєте завдяки їй великий урожай. Щоб підгодувати смородину, візьміть 1 столову ложку селітри на 1 літр води. Такий засіб не радять застосовувати, коли падає дощ чи волога погода.


Аміачна селітра / Фото Uapg.ua