Аби на кущах томатів з'являлися плоди, важливо обривати листя, десь по 2-3 штуки в тиждень. Так, до них краще поступатиме світло. Добре вплине на розвиток рослини прищипування верхівок пагонів. Але одним із найголовніших чинників є підживлення. 24 Канал підкаже, чим підгодовувати, щоб був урожай.

Нівроку Огірки будуть гігантськими: бабуся поділилась рецептом добрива

Чим підживити помідори в серпні

Для томатів наприкінці літо дуже важливо отримувати добриво на основі сульфат калію. Речовина містить калій, сірку, магній, що позитивно позначається на саджанцях. А ще – воно без хлору й добре розчиняється у воді.

  • Розбавте 1 столову ложку сульфат калію у 10 літрах води.
  • Вносьте під один кущ 800 мілілітрів розчину.
  • Підгодівля буде особливо ефективною, якщо томати погано зав'язуються, а плоди – довго формуються.

Фахівці радять застосовувати речовину за 2 тижні до збору плодів. Помідори вчасно дозріють та будуть захищені від хвороб.


Сульфат калію / Фото "Садко"

Томати у серпні потребують кальцію. Оптимальним варіантом є кальцієва селітра, яка гарно розчиняється у воді. Дозування таке: 10 грамів на 10 літрів води. Добриво вносять під корінь.


Кальцієва селітра / Фото "Зелений шеф"

Допоможе покращити урожай настій на основі йоду. Вистачить 2-3 речовини на 1 літр води. Усе перемішайте та перелийте в обприскувач. Під час розпилювання над кущем з'явилися випари. Розпилюють йодовий розчин увечері.


Йод / Фото Naurok

Аби підживити кущі, можна використати таке органічне підживлення, як курячий послід. Варто розвести його у воді у співвідношенні 2:1. Хай бродить 2-3 дні. Тоді розведіть його ще водою у дозуванні 1:10. Послідом поливають кущі під корінь.


Курячий послід / Фото Flagma