Як виявилось, це була всього лиш реклама для алкогольної марки Stella Artois, що неабияк розчарувала фанатів культового серіалу. Побачивши вперше Сару в притаманному Керрі Бредшоу романтичному образі кілька днів тому, користувачі сподівались почути підтвердження чуток про вихід третьої частини фільму "Секс і місто".

Читайте також: В червоній спідниці і фіолетових колготках: Сара Джесіка Паркер приміряла яскравий образ – фото

Деякі шанувальники в мережі Instagram навіть обурились, вважаючи такий "трюк" зі зйомкою Сари Джесіки Паркер у Нью-Йорку з музичним супроводом серіалу несправедливим та оманливим.


Сара Джесіки Паркер у рекламі Stella Artois / Instagram / @harpersbazaarukraine

"Перегляд улюбленого персонажа. Коротко і з поворотом. Тому що, завдяки Stella Artois, коли ви змінюєте звичайне, ви можете робити це добре", – йдеться у підписі до відео.

Варто додати, що перші дві частини фільму були випущені через кілька років після 6 сезонів серіалу. Перший фільм – у 2008 році і другий – у 2010.

Нагадаємо, що в першому відеоролику Сара Джесіка Паркер гуляє містом-мільйонником в яскравому образі і наче натякає на продовження довгоочікуваної стрічки: "Моя стара подруга. Вона ненадовго повертається. Партнерство з великим брендом і підтримка справи, про яку ми всі піклуємося. Далі – більше". Хоч в кінці ролику з'явився надпис #PourItForward, який відноситься до благодійної компанії Water.org, читачі все ж хотіли вірити, що відео пов'язане з виходом фільму.