Як повідомляє "Сегодня", ефектна харків'янка взяла участь у церемонії нагородження найкращих пластичних хірургів Stella International Beauty Awards. Це вперше Маргарита Паша з'явилась на світському заході у статусі "Міс Україна 2019". Дівчина не тільки привітала переможців, але й знайшла час для спілкування з журналістами.

Читайте також: Маргарита Паша – переможниця Міс Україна 2019: підбірка звабливих фото красуні

Зокрема, Маргарита Паша не оминула питання про пластичні операції. Красуня відверто зізналась, що нічого не змінювала у своїй зовнішності хірургічно та не планує поки цього робити.

Ні, я не робила пластичних операцій і сподіваюся, що найближчі 10 років, можливо, 20, цього не зроблю. Я вже приступила до всіх своїх обов'язків. Тому я тут,
– зізналась Маргарита Паша.

Фінал конкурсу краси "Міс Україна 2019" відбувся 12 вересня у "Палаці Україна". За результатами всіх етапів конкурсу, перемогу здобула студентка з Харківщини Маргарита Паша. Красуня зуміла вибороти перемогу в 23 найвродливіших дівчат з усіх куточків України.

Відомо, що Маргарита Паша навчається у Київському інституті міжнародних відносин. До цього дівчина здобула диплом магістра за фахом "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності". Перед конкурсом краси Маргарита Паша зізналась, що прагне в майбутньому створити інтернат для дітей-сиріт.