Конкурс краси "Міс Україна" щорічно проводиться в Україні з 1991 року. Переможниці відправляються представляти Україну на конкурсах Miss World, Miss Earth, Miss International.

Читайте також: Міс Україна 2019: фото та відео яскравого фіналу

Основна місія Національного комітету конкурсу "Міс Україна" – гідне подання нашої країни на світовій арені і популяризація України в усьому світі. За роки існування конкурсу українські красуні завоювали не один титул на світових подіумах.

До складу журі конкурсу входили Юлія Айсіна, Ольга Внукова, Ана Варава, Володимир Горянский, Елизавета Чепель, Аліна Байкова, Олег Верняєв, Дмитро Комаров, Андре Тан, Влада Літовченко та Микола Тіщенко.

За результатами конкурсу титул "Міс Україна 2019" перемогу отримала Маргарита Паша , яка виступала під номером 15. Саме ця красуня приміряла коштовну корону переможниці та представить Україну на другому етапі конкурсу краси, що пройде у Великій Британії.

Маргариті 24 роки, ріст 174 сантиметри. Довгонога красуня у 2018 році я отримала ступінь магістра за спеціальністю "менеджмент" ("менеджмент зовнішньоекономічної діяльності"), на даний момент є студенткою Київського інституту міжнародних відносин (||| курс магістратури за спеціальністю "міжнародне право").

"Я майстер спорту з художньої гімнастики, спорт – це невід'ємна частина мого життя. Люблю допомагати людям (діткам), по своїй натурі я – філантроп", – заявила Маргарита.

Відомо, що у 2015 році дівчина вже брала участь у конкурсі "Міс Україна", де отримала звання Miss Ukraine International.

За словами дівчини, виграти конкурс "Міс Україна" – це її заповітна мрія ще з дитинства. Вона мріє побудувати спортивний інтернат для дітей-сиріт.