Стилісти склали список популярних трендів, про які точно варто забути в 2017 році.

Агресивний контурінг

Не всі роблять це так, як Кім Кардашьян. Дуже часто дівчата, аби досягти ідеальної форми вилиць та, наприклад, звузити ніс, малюють на обличчі дуже помітні смуги. І, погодьтесь, дівчину це ніяк прикрашає, а навпаки.

Не треба повністю відмовлятись від контурінгу. Його можна використовувати, наприклад, у вечірньому макіяжі, однак ніяк не у повсякденному.

Забагато блискіток

Про здорову сяючу шкіру мріє кожна дівчина. Деякі, аби досягти такого ефекту, трохи перегинають палицю. Блиск, який виходить за рамки пристойного – це майже заборона для усіх модниць.

Для денного макіяжу найкраще підійде трохи хайлайтеру на вилиці та над губою. Ключовим словом у цьому реченні є "трохи". До того ж, краще використовувати кремові текстури, адже вони виглядають природніше.

Величезні брови

Візажисти та стилісти вже кілька років не припиняють боротись із ідеально профарбованими чорними бровами у дівчат. Однак чомусь прекрасна половина людства не готова так просто із ними розлучатись.

Можливо, в Instagram це виглядає ефектно, однак в реальному житті так точно робити не варто. Ми ж за натуральну красу.

Непропорційно великі губи

Ніхто не сперечається, що є щасливиці, яких природа нагородила великими пухкими губами. Однак таких – меншість, тому дуже багато дівчат намагаються домалювати те, чого немає. Деколи забуваючи про розумні межі.

Пухкі губи – це красиво та спокусливо, однак досягнути такого ефект можна і гуманнішим методом. Наприклад, плампером. Не потрібно для цього малювати собі губи на півобличчя.

Ідеально рівні кучері

Локони в стилі Бабрі краще залишити в минулому. Зараз в моді натуральні текстури, як от ефект пляжних хвиль або так звана bed head. Тобто ефект, коли ти добряче поныжилась в ліжку.

Не потрібно щоранку катувати своє волосся плойкою, аби досягти ідеального ефекту – з цим пора зав’язувати. Виняток можна зробити лише у випадку, якщо у тебе від природи рівні кучері.