Серед тих, хто перебуває у скорботі за фотографом, є принц Гаррі та Меган Маркл, Джуліанн Мур, Кайя Гербер, Антоніо Бандерас, Ріанна, Вікторія Бекхем, Коко Роша, Кайя Гербер та інші. Зірки згадують моменти спільної роботи з культовим фотографом сучасності та не можуть повірити, що чоловік несподівано помер. Родичі досі не називають причину смерті та не повідомляють деталей прощання з Ліндбергом.

Читайте також: Помер легендарний фотограф Пітер Ліндберг, який співпрацював із Меган Маркл

У соціальній мережі Instagram рясніють десятки фотографій зі спогадами про видатного Пітера Ліндберга, з яким щастило працювати зіркам.

Меган Маркл

Однією з перших на втрату відреагувала герцогиня Сассекська та її чоловік принц Гаррі. Ексактрисі нещодавно доводилось впродовж кількох місяців працювати з фотографом над номером British Vogue, адже її запросили стати запрошеним редактором для вересневого випуску.

Роботи Пітера Ліндберга шануються в усьому світі за те, що він вмів показати суть теми та пропагував здорові ідеали краси... Герцогиня Сассекська раніше працювала з Пітером і особисто обрала його для зйомки 15 жінок на обкладинку вересневого випуску British Vogue, який вона редагувала. Немає іншого фотографа, якому б вона довірила втілення цього змістовного проєкту,
– йдеться в офіційній заяві герцогів Сассекських.

Коко Роша

"Дуже сумно усвідомлювати, що Пітер Ліндберг помер. "Для мене кожна фотографія – це портрет; одяг – це просто засіб для того, що я хочу сказати. Ви фотографуєте відносини з людиною, якого знімаєте; є обмін, і ось що це за картина", – сказав Пітер. Він був легендою фотографії, і я вважаю, що мені дуже пощастило, що я провела час на знімальному майданчику з ним під час моєї кар'єри".

Читайте також: Помер Пітер Ліндберг: найвідоміші роботи культового фотографа з першими зірками світу

Вікторія Бекхем

"Так сумно це чути. Пітер Ліндберг змінив модну фотографію і мав неймовірний талант, якого буде дуже не вистачати".

Кайя Гербер

"Моє серце сьогодні розривається. Дякую за все, чому ти мене навчив. Незамінне світло в житті кожного. Спочивай з миром, Пітере".

Антоніо Бандерас

"Прощай, Пітере Ліндберг, великий майстре вічних моментів. Спочивай з миром".

Читайте також: Правила життя видатного фешн-фотографа Пітера Ліндберга: найкращі цитати

Джуліанн Мур

"Пітер Ліндберг був надзвичайно обдарованим художником і вражаючою, люблячою людиною. Він змусив всіх відчувати, що їх бачать, люблять і цінують. Це був подарунок – знати його і честь фотографуватися перед ним. Моє серце сумує разом з його сім'єю. Пітер змусив всіх відчувати себе красивими, тому що він бачив їх такими і вірив, що вони такими є. Спочивай з миром".

Ріанна

"Я не можу в це повірити. Ми сьогодні втратили людину-легенду".

Пенелопа Крус

"Ти завжди був такий добрий до мене, мій дорогий Пітер... Ми розділили так багато чарівних моментів разом. Нам буде не вистачати твого геніального таланту, твого унікального почуття гумору і твого великого серця. Спочивай з миром, мій любий друже".

Ірина Шейк

"Ця фотографія була з моєї першої зйомки з Пітером Ліндбергом. Він сказав мені, що зйомки закінчилися, і тоді він зробив цей знімок. Я була схвильована, а також налякана, тому що працювала з ним вперше... З того дня я дійсно закохалася в Пітера. Він був як маленька дитина, який любив їсти, сміятися і веселитися. Він знайшов красу в душі жінки, а не в зачісці та косметиці. Для мене це велика честь, і честь бути сфотографованою тобою, знати тебе і називати тебе по-іншому. Люблю завжди, Ірина".

Ніколь Кідман

"Люблю тебе так сильно, Пітер, ми за тобою неймовірно сумуватимемо".

Діта фон Тіз

"Сумно чути про смерть Пітера Ліндберга. Його зйомка в 2007 році (навіть без моїх червоних губ!) було дійсно моментом під назвою "ущипніть мене".

Емма Вотсон

"Він підтримав моє бажання бути в журналі Vogue абсолютно природньою, коли це не було "круто" і, як мені сказали, ніколи не могло вважатися "розкішним". Він був такою доброю людиною. Я відчувала себе, коли він фотографував мене (таке рідко трапляється). Я відчувала себе настільки прекрасно, наскільки це можливо. Вже сумую за тобою, Пітере".

Алессандра Амбросіо

"Спочивай з миром, Пітере. Ти завжди був натхненням, і це справжня гордість – зустріти тебе, і здійснення мрії – мати фотозйомкою з тобою".

Сінді Кроуфорд

"Коли Пітер Ліндберг знімає, то це йдеться про жінок. Насправді, це йдеться не про зачіску, косметику чи укладання волосся. У нього був талант перетворити ваші недоліки в щось унікальне і прекрасне ... і його образи завжди будуть вічними. Вам буде так не вистачати Пітера. Для мене велика честь знати тебе і працювати з тобою".

Наомі Кемпбелл

"Пітер Ліндберг, твоя життєва сила, твоя усмішка, що оживляє все навколо, твоя доброта і щедрість, яка подарувала мені твій будинок в Парижі, коли ми разом будували мій власний. Ох Пітере, як багато спогадів за 33 роки, які не може осягнути моє серце. Бажаю бути тобі з батьком та спочивати з миром з найкращими людьми".

Наталі Портман

"Я була на ранній стадії моєї першої вагітності, про яку тоді ще ніхто не знав. Пітер Ліндберг був настільки щедрим і теплим, що це змусило мене відчувати неймовірно комфортно, навіть коли я знала, що буду хворіти, але не могла нікому сказати, з якої причини. Справжня втрата для мистецької спільности. Добрий і великий митець".