Фотографу ЗМІ часто приписують "феномен супермоделей 1990-х років", оскільки саме він зміг показати та популяризувати красу таких моделей, як Кейт Мосс, Сінді Кроуфорд, Наомі Кемпбелл, Крісті Тарлінгтон, Лінда Євангеліста та багатьох інших. Починаючи з 1970-х років, коли він вперше взяв у руки фотоапарат, його роботи стали одними з найвідоміших у фешн-індустрії. Чоловік мав власну філософію та не боявся показувати героїв зйомок такими, як вони є – з недосконалостями, зморшками, зайвими кілограмами чи надмірними емоціями. Для Пітера завжди було важливим підкреслити індивідуальність людини, що позувала в об'єктиві його фотокамери.

Читайте також: Помер легендарний фотограф Пітер Ліндберг, який співпрацював з Меган Маркл


Помер Пітер Ліндберг

За своє життя він створив не один десяток проєктів з такими гуру моди, як Карл Лагерфельд, що на початку 2019-го теж відійшов у вічність, Деріл Ханна, Джорджо Армані та іншими. Його роботи розміщували найкращі глянці світу: Harper's Bazaar, Vogue, Vanity Fair, Rolling Stone тощо, а чорно-білі фотографії мають характерну впізнаваність свого митця. Важко сказати, з ким покійному Ліндбергу не доводилось працювати, адже перші зірки Голлівуду, музики, фешн-індустрії та загалом культури мали знімки в улюбленого фотографа.

Читайте також: Правила життя видатного фешн-фотографа Пітера Лінднберга: найкращі цитати


Молодий Пітер Ліндберг з моделями 90-х


Пітер Ліндберг з моделями, які були особливо популярними у 90-х

Свої роботи Пітер Ліндберг часто розміщував на власній сторінці в інстаграмі, однак мережа рясніє сотнями інших фото, які назавжди залишаться в світовій історії. Однією з найвідоміших світлин досі залишається робота для американського Vogue на замовлення редакторки Анни Вінтур. На фото супермоделі одягнуті у білих сорочках з чоловічого плеча на морському пляжі. Щодо інших фото – пропонуємо переглянути частину кадрів, які, на думку редакції LifeStyle 24, мають місце у модній спадщині.


Всі фото: Пітер Ліндберг