Про стосунки 20-річного Брукліна з 24-річною Ніколою Пельтц заговорили після вечірки на Геловін, на якій вони з'явилися разом. Відтоді знаний залицяльник активно знайомив нову обраницю зі своїм зірковим сімейством. Разом з бабусею, дідусем та молодшими братами пара відвідала виставу в Лондоні. А новорічну ніч молода акторка провела у родинному колі Бекхемів.

Читайте також: Син Вікторії Бекхем оголився на пікантному фото з новою дівчиною Ніколою Пельтц

Днями закоханих помітили на романтичному вечорі, який став їхньою першою публічною появою після тривалого замовчування стосунків. Донька відомого американського мільярдера Нельсона Пельтца отримала від фотографа розкішний букет з рожевих троянд.

Це вкотре довидить романтичну натуру зіркового нащадка, перед залицяннями якого не встоїть жодна красуня.


Нікола Пельтц і Бруклін Бекхем / Getty Images

Для першого публічного виходу в статусі пари закохані обрали образи у стилі casual. Бруклін Бекхем одягнув чорну куртку з нашивкою Dickiеs, білу футболку та зручні кеди. Натомість зваблива білявка обрала яскравий червоний топ та обтислі чорні штани з високою талією, які підкреслили її модельну фігуру. Нікола Пельтц одягла чорне закрите взуття на високих підборах.

Варто зазначити, що особисті сторінки закоханих поступово поповнюються новими спільними світлинами. Судячи з усього, на ці стосунки Бруклін Бекхем налаштований серйозно.