Роман старшого сина британської модельєрки з моделю Ханою Крос закінчився на початку осені цього року після восьми місяців стосунків. Проте Бруклін Бекхем не довго страждав від розставання з ексдівчиною і поспішив шукати своє справжнє кохання. Він активно заводив романи з красунями актрисами, яким так і не вдалося підкорити серце вибагливого хлопця.

Читайте також: Всиновлені діти Бреда Пітта відмовились зустрічати з ним Різдво, – ЗМІ

Останнім часом компанію йому складає донька відомого американського мільярдера Нельсона Пельтца 24-річна Нікола. Схоже дівчина спромоглася зацікавити молодого фотографа, який навіть наважився познайомити американську акторку з бабусею та дідусем. Щасливих закоханих помітили після вистави у Лондоні, на якій також були присутні молодші брати Брукліна Ромео та Круз.

Судячи з усього, зустріч минула добре. Адже закохані Бруклін Бекхем та Нікола Пельтц не відходили одне від одного, постійно обіймалися та цілувалися, а батьки Вікторії Бекхем залишилися у доброму гуморі.

Нагадаємо, що вперше про стосунки 20-річного Брукліна з Ніколою стало відомо після вечірки на Геловін, на якій вони з'явилися разом.