Про заручини Брукліна та Ніколи ЗМІ почали писати 11 липня. Тоді ця новина швидко розлетілася мережею та викликала активні обговорення. Тепер на особистій сторінці в інстаграмі Бекхем опублікував серію чуттєвих фото, де показав романтичний вечір, у який освідчився коханій.

Читайте також Занадто незрілий: екскохана Брукліна Бекхема відреагувала на його заручини

21-річний Бруклін вирішив поєднати своє життя із 25-річною донькою мільярдера Ніколою Пельц. Закохані перебувають у стосунках трохи менше року. Сім'я хлопця підтвердила цю інформацію та привітала майбутнє подружжя.

Нарешті хлопець вирішив поділитися з прихильникам надзвичайно важливим моментом та опублікував в мережі світлини із заручин. На них видно хвилювання та щирі почуття пари. Бруклін не лише показав обійми та поцілунки з майбутньою дружиною, а й те, як просив її руки у батька Нельсона Пельца.

Я не можу уявити своє життя без тебе, дитинко. Ти змушуєш мене почуватися особливим і постійно сміятися. Я завжди буду піклуватися про тебе і завжди буду твоєю опорою,
– написав у публікації Бекхем.

Для перегляду фото гортайте праворуч

Його обраниця вже встигла прокоментувати ніжний допис, залишивши слова: "Я так закохана в тебе, що моє серце зараз вибухне".