Жінки-лікарі у медичних костюмах та з картками у руках стали зірками нових випусків британської версії журналу Grazia. Нові кадри з'явились на інстаграм-акаунті видання, де головна тема номеру звучить як "З фронту".

Цікаво Актор Ідріс Ельба та його дружина вилікувались від коронавірусу

У фотоісторії взяли участь реаніматолог Джаніта Гарібалан (Janitha Gowribalan), лікар швидкої допомоги Розена Аллін-Хан (Rosena Allin-Khan), старша медсестра Річенда Брауна (Richenda Browne) і фельдшер Сара Бланшар (Sarah Blanchard).

Наш останній випуск присвячений людям, які ризикують своїми життями, щоб допомогти іншим,
– йдеться в анонсі глянцю Grazia.

Окрім фотокарток, лікарі коротко дали коментарі про будні важкої роботи у медичних закладах. Зазначається також, що фотосесія проводилась всього кілька хвилин на парковках біля лікарень зі збереженням соціальної дистанції між лікарем та фотографом.

Героїні журналу Grazia / Instagram / @graziauk

Нагадаємо, що пандемія коронавірусу також торкнулась і фешн-індустрії та загалом медійних установ. Всесвітньо відомі журнали публікують на своїх обкладинках реалії світу, а не гламур чи інші соціальні проблеми. До прикладу, італійський журнал Vanity Fair та французький Elle також розмістили на обкладинках лікарів як символ боротьби з хворобою.