Вірусна пневмонія, спричинена коронавірусом, вже забрала більш, ніж 20 тисяч життів по всьому світу. Та лікарі у різних куточках планети щодня ризикують власним здоров'ям та житям і намагаються врятувати сотні тисяч пацієнтів. Модне французьке видання Elle випустило спеціальний номер, присвячений справжнім героям нашого часу.

Читайте також: Український бренд Bevza випускає захисні костюми для лікарів

На обкладинці журналу зображені карикатури медсестер та лікарів. Усі вони в масках, що є невід'ємними атрибутами сьогодення. Вони роблять все для того, щоб якомога швидше подолати смертоносне захворювання Covid-19. Вже не один медичний працівник зазнав ураження коронавірусом. Проте тисячі лікарів продовжують працювати, щоб зберегти життя іншим людям.

Зазначимо, станом на 25 березня у світі підтвердили 463 418 випадків коронавірусної хвороби Covid-19. З них 20 912 людей померли, 113 802 повністю одужали. В Україні зафіксували 145 випадків зараження коронавірусом, з них 5 летальних. Одному пацієнтові вдалося одужати. Людей закликають залишатися вдома, а при перших симптомах захворювання звертатися до сімейного лікаря.


Як відрізнити коронавірус / Інфографіка 24 каналу