У повноцінних сім'ях батьки спільно організовують затишне свято для своїх дітей, однак зірковому екс-подружжю Бреду Пітту і Анджеліна Джолі довелося поділити спільно проведений час з ними. Оскільки нещодавно зірковим батькам нарешті вдалося знайти компроміс у питанні щодо опіки над дітьми, тепер Бред Пітт має право проводити з дітьми не менше, ніж 50% часу.

Читайте також: Не хочу, щоб вони були абсолютно слухняними, – Анджеліна Джолі розповіла про виховання дітей

Як повідомляє Us Weekly, старші прийомні сини Анджеліни Джолі і Бреда Пітта відмовилися їхати до батька на Різдво, знехтувавши його запрошенням. 17-річний Медокс і 15-річний Пакс вирішили залишитись святкувати з матір'ю.

Іноземні ЗМІ інформують, що напередодні Різдва Анджеліна Джолі розповіла дітям про те, що Бред Пітт був проти всиновлення Пакса. Також у 2016 році в 55-річного актора був конфлікт із Медоксом на борту літака. Ймовірно, хлопці досі тримають образи на батька.

Як повідомляє джерело, на зустріч із Бредом Піттом 13-річну Захару, 12-річну Шайло і 10-річних близнюків Нокс і Вів'єн проводив соціальний працівник, який разом із ними ночував в будинку актора.