Відвертим зізнанням Анджеліна Джолі поділилась в ефірі BBC Radio 4, передає People. Акторка, яка воліє більше говорити про роботу з журналістами, аніж про особисте життя, здивувала прихильників. Зірка заявила, що саме поява дітей спонукала її зайнятись гуманітарною місією.

Читайте також: Після Різдва: Анджеліна Джолі зводила дітей на сніданок у Лос-Анджелесі – фото

"Діти змушують вас рости і приносять в життя частинку неприборканої стихії... Всі мої діти по-хорошому неслухняні. Це цікаво і прекрасно. Я не хочу, щоб вони були абсолютно слухняними маленькими людьми, які говорять тільки те, що доречно. Вони повинні знайти себе", – розповіла Анджеліна Джолі.


Анджеліна Джолі з дітьми / Instagram / @angiejoliepittfans

Акторка зізналась, що її батьки мали таку ж методику у вихованні. Тому Анджеліна Джолі з посмішкою згадує свої бунтарські роки, що додали їй впевненості та хоробрості.

Я була юним панком. Мені подобалася ідея боротьби за свої ідеали, за те, в що вірю. Подобалося бути хороброю в житті, в своєму виборі, подобалася здатність зробити щось по-своєму. Я не відчуваю, що сильно змінилася в цьому сенсі,
– додала Анджеліна Джолі.

Водночас знаменитість заявила, що оберігає дітей від впливу соціуму. Тому 17-річний Меддокс, 15-річний Пакс, 13-річна Захара, 12-річна Шайло і 10-річні близнюки Нокс і Вів'єн не мають своїх сторінок в соцмережах. Окрім цього, вони мають обмеження у перегляді телебачення.

"Ми остання сім'я, якої немає на Facebook... Мої діти бачили новини про себе, в яких правда була спотворена, тому в них особливе ставлення до того, хто говорить правду і яка вона насправді", – розповіла Джолі.

Нагадаємо, що після понад 2 років судової тяганини Анджеліна Джолі та Бред Пітт дійшли згоди в питання про опіку над дітьми. Тепер зірковий татусь має змогу бачитись зі своїми нащадками та проводити з ними вільний час. При цьому Анджеліна Джолі більше не втручається у цей процес. На такий компроміс пара пішла після того, як Пітт заявив, що його діти можуть отримати психологічну травму через деспотію Джолі в питаннях їх спілкування.