Як повідомляє видання Radar Online, Бред Пітт зараз зустрічається з відомою "духовною цілителькою", яка відома під ім'ям Сат Харі Халса.

Читайте також: Жодного перемир'я: Бред Пітт та Анджеліна Джолі переживають нову суперечку

Джерело пише, що Бреда і Сат познайомив їх спільний знайомий, музикант популярної групи Red Hot Chili Peppers Майкл Белзарі. Жінка раніше супроводжувала групу в гастрольному турне, влаштовуючи для її учасників колективні медитації.


Бред Пітт і Сат Харі Халса / Radar Online

Як відомо, "цілителька" допомагала впоратися актору зі стресом, який він переживає у зв'язку зі скандальним розлученням з Анджеліною Джолі. Після чого вони почали зустрічатися.

Крім того, Сат Харі Халса відома також, як дизайнер ювелірних прикрас. За її словами, вони які володіють лікувальною силою і заряджають енергією. Одного разу Сат створювала прикраси навіть для першої дружини Пітта – Дженніфер Аністон.

Нагадаємо, що актори Анджеліна Джолі та Бред Пітт вирішили розлучитись ще в 2016 році. Досі пара розв'язує судові питання, зокрема, подружжя розділить опіку над 6 дітьми – 16-річним Меддоксом, 14-річним Паксом, 13-річною Захарою, 12-річною Шайло і 9-річними близнюками Вів'єн і Ноксом. Старший син Меддокс уже заявив, що хоче жити з батьком. Однак зіркова мама продовжує вимагати повної опіки, не враховуючи розбіжностей із підлітком. Згідно з останнім рішенням, Джолі зобов'язана дозволити Пітту бачитися з нащадками через день.