Здавалося б, актори вже мають прогрес у розірванні шлюбу. Про це свідчив візит Бреда Пітта до помешкання Анджеліни Джолі в Лос-Анджелесі. Інсайдери західних видань подейкували, що пара узгоджувала одне з найскладніших питань розлучення – опіку над дітьми.

Читайте також: Ні копійки для Джолі: актор Бред Пітт несподівано склав заповіт

Як стало відомо журналістам US Weekly, жодного перемир'я в Джолі та Пітта немає. Інсайдери з близького оточення пари запевнили, що актори не можуть порозумітись, а принципова Анжеліна не відступить, поки всі її умови не будуть виконані.

Між ними немає жодного перемир'я! Зараз Анджеліні дуже складно, але вона знає, чого хоче, і ніхто не змусить її поступитись,
– заявив інсайдер.

За його словами, Джолі вдалась до порушення останньої ухвали суддів: вона вкотре перешкоджає нащадкам спілкуватись з Бредом Піттом. За кілька тижнів діти неодноразово запізнювались на зустріч з батьком та не відповідали на його дзвінки.

Інсайдери додали, що актор вже втомився від безперервної боротьби з екс-коханою. Бред Пітт просто не може уявити свого життя без дітей, тому прагне добре виконувати свої батьківські обов'язки. В цьому, як відомо, зірку підтримують всі судді.

Наразі служителі Феміди перенесли дату слухання справи Бреда Пітта та Анджеліни Джолі. Причиною для цього стали чергові претензії акторки, яка прагне отримати одноосібне опікунство.

Нагадаємо, що актори Анджеліна Джолі та Бред Пітт вирішили розлучитись ще в 2016 році. Досі пара вирішує судові питання, зокрема, подружжя розділить опіку над 6 дітьми – 16-річним Меддоксом, 14-річним Паксом, 13-річною Захарою, 12-річною Шайло і 9-річними близнюками Вів'єн і Ноксом. Старший син Меддокс уже заявив, що хоче жити з батьком. Однак зіркова мама продовжує вимагати повної опіки, не враховуючи розбіжностей із підлітком. Згідно з останнім рішенням, Джолі зобов'язана дозволити Пітту бачитися з нащадками через день.