Протягом усього життя Бреда Пітта можна відзначити лише трьох жінок, які справді були важливими для актора.

На честь дня народження пропонуємо згадати про три найбільших кохання у житті Бреда Пітта.

Гвінет Пелтроу


Бред Пітт і Гвінет Пелтроу / Getty Images

Роман Пелтроу і Пітта почався під час зйомок фільму "Сім" в 1995 році. Згодом 33-річний Бред зробив Гвінет пропозицію, але через 7 місяців заручини були розірвані. Гвінет зізналася, що була не готова до таких серйозних відносин у 22 роки.

До слова, 22 вересня 2018 року Пелтроу вийшла заміж за продюсера Бреда Фелчака.

Дженіфер Еністон


Бред Пітт і Дженніфер Еністон / Getty Images

У 2000 році Бред Пітт вперше одружився. Його дружиною стала зірка серіалу "Друзі" Дженніфер Еністон. Пару вважали однією з найбільш ідеальних і міцних в Голлівуді, однак у 2005 році вони розлучилися. Тоді ще в офіційному шлюбі з Еністон Бред закрутив роман з колегою по знімальному майданчику фільму "Містер і місіс Сміт" Анджеліною Джолі.

Читайте також: Бред Пітт прийшов на святкову вечірку Дженніфер Еністон, – ЗМІ

Як повідомляли інсайдери західних видань, Дженніфер виставила усі речі Пітта за двері, коли дізналася про роман. Під час розлучення в них був лише поділ майна, адже за 5 років в шлюбі дітей у них не з'явилося.

Анджеліна Джолі


Бред Пітт і Анджеліна Джолі / Getty Images

Голлівудські актори Анджеліна Джолі та Бред Пітт вважались однією з найефектніших пар. Стосунки між Бредом й Анджеліною швидко закрутилися і вже у 2006 у них народилася перша дочка Шайло, а через два роки – двійня (хлопчик Нокс Леон і дівчинка Вів'єн Маршелін). Згодом вони усиновили ще трьох дітей.

Читайте також: Всиновлені діти Бреда Пітта відмовились зустрічати з ним Різдво, – ЗМІ

Однак така сімейна ідилія завершилась: у 2016 році подружжя оголосило про розлучення. Відтоді почалась запекла боротьба Анджеліни Джолі та Бреда Пітта у судах. Найбільше суперечок у пари виникало через питання про опіку над 6 дітьми.

Лише на початку грудня 2018 року невблаганна Анджеліна Джолі вирішила підписати документи про спільну опіку над дітьми. Як повідомляє US Weekly з посиланням на інсайдерів, Джолі повністю виконала умови свого екс-коханого, відтак Пітт безперешкодно може бачитись зі своїми нащадками.


Бред Пітт / Getty Images

Жодна нова роль голлівудської зірки не викликає такого резонансу та цікавості прихильників, як його особисте життя. Після розставання з Анджеліною Джолі Бредові Пітту приписували не один роман, але жоден з них не підтвердився. Зараз увага шанувальників прикута до зірки серіалу "Сповільнений розвиток" Алії Шокат, яка зіграла Мейбі Фюнке. Нещодавно у компанії акторки Бреда Пітта помітили в галереї Wilding Cran в Лос-Анджелесі. Раніше пара разом відвідала прем'єру вистави "A play is a poem".