Подейкують, що колишній чоловік Дженніфер, відомий актор Бред Пітт переконав її взяти участь у зніманнях епізоду "Друзів". Бред переконав екскохану, що серіал й досі цікавий не лише американській, а й світовій публіці. Про це йдеться у виданні Mirror, з посиланням на Closer.

Читайте також: "Друзі" повертаються: 10 неочікуваних деталей у серіалі, які ви могли не помітити

Інсайдер, який надав цю інформацію, стверджує, що саме Пітт наполіг на тому, щоб Еністон погодилася відвідати вечірку з нагоди 25-річчя "Друзів".

Дженніфер попросила у Бреда пораду, коли вони разом святкували її день народження минулого року. Він сказав, що, на його думку, буде гарною ідеєю вшанувати успіх проєкту і, що шанувальники, як і раніше, високо цінують це шоу,
– розповів інсайдер.

Зазначимо, раніше ЗМІ повідомляли, що за участь в новому спеціальному епізоді актори отримають гонорари в розмірі від 3 до 4 мільйонів гривень.

Що відомо про повернення серіалу "Друзі"?Про запуск спеціального епізоду оголосили 22 лютого 2020 року. Продюсери шоу обіцяють залучити увесь оригінальний акторський склад. Поки що невідомо про що буде цей епізод та як він називатиметься, проте творці оголосили дату виходу – травень 2020 року. Режисером ексклюзивного шоу стане Бен Уінстон. Також до його команди долучаться творці серіалу, а саме – Кевін Брайт, Марта Кайффман і Девід Крейн.