І навіть під час другого, третього чи навіть четвертого перегляду не кожен шанувальник може побачити маленькі деталі, які заслуговують окремої уваги.

Важливо! "Друзі" повертаються на екрани. Тепер вже офіційно стало відомо, що актори серіалу об’єднаються для зйомок у спеціальному епізоді. Виходитиме він у США на новому стрімінговому сервісі від HBO – HBO Max. Про своє об’єднання актори серіалу "Друзі" почали писати один за одним у соцмережах з однаковим підписом "Це стається!"

Отже, 10 деталей, які ви могли не помітити в серіалі "Друзі".

10. Диван

Диван у кав'ярні був завжди вільний для компанії друзів. Однак в перших серіях там все ж таки була табличка "Зарезервовано". Проте згодом її прибрали, адже бронь стала очевидною.


Хто не питав себе: ну чому цей диван завжди вільний?

9. "Чарівне" вікно

Вікно на кухні у Моніки щоразу змінює краєвид.


Тут помітно інші вікна


А тут видно лише цеглу

8. Знайомства

У перших серіях першого сезону Моніка познайомила Чендлера з Рейчел. Однак, навіщо? Адже вони з юного віку ще знають один одного, і про це стане відомо в наступних сезонах.

Чендлер та Рейчел були знайомі

7. Послання від Джоі

На дверях у Джоі та Чендлера висіла табличка, на якій майже завжди змінювалися якісь написи.

Читайте також: Дженніфер Еністон ненавиділа свою зачіску у серіалі "Друзі": подробиці

Наприклад, коли всі дізналися про стосунки Моніки та Чендлера, там був милий напис з їх ініціалами. Напевно, Джо постарався!


Милі посланні на дверях Джоі та Чендлера

6. Незвичний ракурс

У багатьох серіалах ми звикли бачити один і той самий ракурс зйомки. Однак, не в "Друзях"! В одній із серій нам показали, як виглядає квартира Моніки, якщо дивитися з боку комори, де Мон ховала купу своїх речей.


Квартира Моніки з незвичного ракурсу

5. Весільні сукні

В серії, де Фібі, Моніка та Рейчел одягнули втрьох весільні сукні від розчарування, мало хто помітив розбіжності.

Читайте також: У серіалу "Друзі" ніколи не буде продовження: автор Марта Кауффман назвала причину

Наприклад, сукня Рейчел не зовсім схожа до тої, яку вона одягала на своє весілля. А сукня на Моніці, яку вона забрала для майбутньої дружини Роса, відрізняється від тої, що буде на весіллі її брата.

Весільні сукні в "Друзях" не були ідентичними

4. Титри з родзинкою

В першому епізоді шостого сезону в титрах до кожного актора приставили прізвище Аркет. Це зробили з гумором, адже на той момент Кортні Кокс вийшла заміж і змінила прізище на Кокс-Аркет.


В титрах усім додали прізвище Аркет

3. Дві ролі в одної акторки

Жінку, яка приймала пологи у Фібі, та агента Джоі грала одна й та ж акторка.


Та ж акторка зіграла агента Джої

2. То скільки років Росу?

З віком Роса була постійна плутанина. В третьому, четвертому та п'ятому сезонах йому постійно 29 років. Тоді, як всі інші святкували свої дні народження.


Росові довгий час було 29 років

1. Вагітна Моніка

Про вагітність Лізи Кадроу під час третього сезону знає багато глядачів серіалу. Тоді героїня "Друзів" Фібі також виношувала трьох дітей для свого брата. Однак вагітність Кортні Кокс в останньому сезоні серіалу приховували. Адже за сценарієм, Моніка та Чендлер не могли мати дітей і всиновили двійнят.


Вагітна Моніка в останньому сезоні