Як повідомляє Deadline, Джої Кінг вже пройшла всі кастинги та затверджена на роль підлітка-вбивці. Зйомки заплановані на осінь 2020 року та пройдуть в Лос-Анджелесі. Саме тоді молода актриса вперше зустрінеться на знімальному майданчику з голлівудським красенем Бредом Піттом. Хто ще постане у новому бойовику, поки не відомо.

Рекомендуємо Найцікавіші фільми за останні 5 років, які точно вас не розчарують

"Я така схвильована! Це просто неймовірно. Не знаю, чи це насправді відбувається зі мною", – не стримувала захвату від нової ролі Джої Кінг.

Що відомо про фільм "Швидкісний поїзд"

Сюжет для нового захопливого бойовика у Голлівуді почерпнули з книги японського письменника Котаро Ісакі. Екранізувати роман "Швидкісний поїзд" взявся режисер Девід Леітч, тому на глядачів очікує видовищний екшн.

За сюжетом стрічки, 5 найманих вбивць отримують нове замовлення і сідають у швидкісний потяг, що курсує з Токіо до Моріоки. Виявляється, що хтось затіяв проти кілерів небезпечну гру, поєднавши їхні цілі. Тому за час мандрівки головні герої повинні будуть розкрити таємниці заплутаної справи та спробувати вижити в цій поїздці. А оскільки гра вийшла на інший рівень, кожен вбивця буде відчайдушно боротись за власне життя.