Олександр та Юлія Божики "одягнули" у музику вірш "А жінка буває на осінь так схожа...", який прочитала 5-річна Кіра Касинець з Ужгорода. Правильну інтонацію і темп віршу допомогла поставити Наталія Якушко, повідомляє 24 канал.

Цікаво Дитяче Євробачення 2020: переможницею конкурсу стала Valentina з Франції

У відеоролику, який був знятий у Львові та в Будинку вчених зокрема, дівчинка Кіра потрапляє на репетицію до музикантів Божиків та декламує вірш "А жінка буває на осінь так схожа...". За словами Юлії Божик, вона не очікувала, що вийде такий хороший результат у відео, адже воно повністю претендує на звання короткометражного фільму.

"Результат вийшов неймовірний! Коли ми знайомились зі сценарієм і розкадровкою – ми не сподівались, що відео вийде настільки динамічним. Вийшов справжній короткометражний фільм! У відео розповідається про історію маленької дівчинки, яка завдяки своїй безпосередності і цікавості потрапляє до нас на репетицію. Вона починає читати вірш, ми з Олександром її підтримуємо музикою. Це історія також про те, що не потрібно боятися відчинити двері до своєї мрії", – розповіла дружина Олександра Божика.


Подружжя Божиків і Кіра Касинець у спільній колаборації / Пресслужба

Автором відео стали Наталя Данилко та студія Family Tree. Загалом, атмосферу відео з маленькою Кірою створила сукупність факторів: і красиве українське місто Львів, і майстри-віртуози – Олександр та Юлія Божики, і пісня "Чарівна скрипка" Ігоря Поклада під акомпанемент скрипки та фортепіано, під яку відбувається дійство, і ніжний вірш авторки Любов Косило.

Божик DUO та Кіра Касинець – А жінка буває на осінь так схожа: відео